Działka rolna Leśnica
Leśnica, małopolskie
- 99 000 zł
- 427 m²
- 231,85 zł/m²
Zofia Rabiańska
Skontaktuj się
Działka rolna Leśnica
Leśnica, małopolskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Działka rolna Leśnica
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
99 000 zł 427 m² 231,85 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 99 000 zł (231,85 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: rolna, 427 m²
- kształt: nieregularny; teren zróżnicowany
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Rabiańska Zofia - Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: 19/18284/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Leśnica, Bukowina Tatrzańska, tatrzański, małopolskie
Opis nieruchomości
Powierzchnia : 427 m2
Cena : 99 000 zł
Nr ewid.: 1621/4, 1622/6
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana.
Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach ok. szer. 13 oraz ok 52 m długości
Gmina Bukowina Tatrzańska nie posiada Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla danego terenu. (...)